א | א | א
 • 11 נובמבר
   אירוע אווקטון בישראל - יום התרמה לעמותה

  אירוע אווקטון בישראל - יום התרמה לעמותה

  ביום שישי, תאריך 7.11 , התאספו כ- 40 נשים וגברים בבריכת השחייה העירונית ברעננה, לאירוע השנתי של האקווטון.

   

  האקווטון מאורגן ע"י הארגון האמריקאי להתעמלות במים ,ב- 52 מדינות ברחבי העולם.

   

  זהו יום הפעלה בהתנדבות של מדריכים מוסמכים, מקצועיים, להתעמלות במים. הארגון שם לעצמו מטרה לתרום את הכנסות האקווטון לעמותות וארגונים מקומיים- כל אחד בארצו. אירוע האקווטון נערך פעם בשנה, באותו יום בכל המדינות המשתתפות.

   

  השנה התמקדו בנושא מדינות קולטות עלייה.

   

  חמש מדריכות ישראליות מוסמכות ע"י המרכז הישראלי להתעמלות במים והארגון האמריקאי להתעמלות במים, הפעילו את הקהל בבריכה לצלילי מוסיקה ומקצבים מארצות שמהם הייתה ויש עדיין  עלייה לארץ.

   

  המדריכות לבשו אביזרים אופייניים לארץ אותם הם ייצגו , דבר שגרם לחיוך רחב והוסיף לחגיגיות ולשמחה במים. מדינות המקור שנבחרו היו- ארה"ב, צרפת, מרוקו, ארגנטינה, רוסיה ועוד.  הפעילות "הבין לאומית" הסתיימה במוסיקה ישראלית שמחה.

   

  מנהלת המרכז הישראלי להתעמלות במים, והרוח החיה מאחורי כל הפעילות הייתה מושי חרוש, שהחליטה השנה לתרום את ההכנסות מהאקווטון הישראלי לטובת ספיישל אולימפיקס ישראל.

   

  הבריכה קושטה בדגלי ספיישל אולימפיקס לצד דגלי ישראל ובלונים לבנים הוסיפו לשמחה. מנשרים של עמותת ספיישל אולימפיקס חולקו למשתתפים וכן ניתן להם לפני תחילת השעה הראשונה, הסבר קצר על מהות הארגון.

   

  בסוף הפעילות ניגשו משתתפים רבים, לחצו לי את היד ואמרו שהם שמחים לתרום לארגון כזה. גם מתרחצים אחרים אשר היו בבריכה, ללא קשר עם אירוע האקווטון ניגשו לשמוע עוד פרטים על ספיישל אולימפיקס.

   

  תודות:

  ליוזמת ההתרמה למען ספיישל אולימפיקס ולמדריכה של כל מדריכי האירובי במים בכל הארץ (!!!) מושי חרוש -  תודה על הרצון הטוב לעזור לנו בתרומה, על הארגון הנפלא, האכפתיות והבצוע המושלם. כל הכבוד!

   

  למדריכות אשר הקדישו מזמנן וכישוריהן בלב רחב ובמקצועיות רבה:  נטע פוריס, שחר אלמוג, אוולין קונבסקי, שירה קוטביצקי - היה מהנה ונפלא.

   

  מקווה שיוזמה ברוכה זו היא רק הסנונית הראשונה ליוזמות דומות.

   

  כתבה: ג'ודי זיו