א | א | א
 • 24 אפריל
  רצים לזכר הנספים...

  רצים לזכר הנספים...

  ספורטאי ספיישל אולימפיקס ממספר מסגרות השתתפו בתאריך 24.4.17 - יום הזיכרון לשואה ולגבורה - במירוץ יום השואה לזכר הנספים.

   

  האירוע נערך בשיתוף פעולה עם המכללה הלאומית לשוטרים בבית שמש וחניכי ומדריכי קורס רכזי מודיעין, אשר אירחו את הספורטאים והמלווים בצורה נפלאה ומעוררת השראה. בנוסף לזיכרון השואה ולהתייחדות עם זכרם של מיליוני היהודים אשר נרצחו, המוטיב המרכזי של הפעילות היה שיתוף ואיחוד של עם ישראל על כל גווניו.

   

  עם הגעת הספורטאים מוקדם בבוקר למכללה, זכו לכיבוד עשיר ולכל משתתף ניתנה חולצת המירוץ במתנה. לאחר דברי פתיחה והנחיות בטיחות יצאו הספורטאים מלווים ע"י חניכי הקורס, לשטח הפתוח באזור המכללה שם נערכה הפעילות. בסיומו של המירוץ, עם חזרת המשתתפים לשטח המכללה, השתתפו כולם בטקס המרכזי אשר נערך לציון יום השואה - טקס מרגש מאוד, אשר לבטח השאיר חותם וזיכרון לספורטאינו.

   

  בסיום הטקס זכו הספורטאים לביקור בשטח אורוות הסוסים בהם מאמנים את הסוסים והרוכבים לקראת פעילותם המיוחדת במסגרת המשטרה ולאחר מכן נערכה תצוגה של כלב המתמחה בזיהוי וגילוי עצמים עפ"י הריח.

   

  לכולם היה זה יום עצוב, אך יחד עם זאת יום מיוחד ומרגש מכל היבטיו.

   

  תודה ויישר כוח למפקדי ושוטרי המכללה הלאומית לשוטרים על היזמה לאירוח הספורטאים ולשיתוף הפעולה ובעיקר תודה גדולה למפקדי וחניכי קורס רכזי המודיעין.
  תודה מיוחדת לשרון פרידמן רס"מ קורס רכזי מודיעין, ייבגני קריימר מפק"ח מפקד קורס רכזי מודיעין, רנ"ג רוני קטורזה ק' חובשים ארצי ועוזר קרפ"ר, אורן מכלוף ק' כושר גופני במכללה.

   

  סרטון ותמונות ניתן לראות בדף הפייסבוק שלנו

   https://www.facebook.com/SpecialOlympicsisrael

   

  ראובן אסטרחן,

  מנכ"ל ונהל ספורט