א | א | א
 • 3 ספטמבר
  ספורטאיות ספיישל אולימפיקס ושחקניות מכבי רעננה במשחק ראווה יוניפייד במסגרת יורובאסקט 2017

  ספורטאיות ספיישל אולימפיקס ושחקניות מכבי רעננה במשחק ראווה יוניפייד במסגרת יורובאסקט 2017

  אירוע מיוחד ומרגש נערך בתאריך 31.8.17 בהיכל הספורט מנורה-מבטחים בת"א, במסגרת אליפות אירופה בכדורסל - יורובאסקט 2017.


  האירוע התקיים הודות לשיתוף פעולה בין ארגון ספיישל אולימפיקס אירופה-אסיה ואיגוד הכדורסל האירופאי (פיב"א).


  קבוצת כדורסל (יוניפייד בנות unified female), המורכבת מספורטאיות ספיישל אולימפיקס ממרכז הספורט הקהילתי ברעננה - מעון קידר ושחקניות מקבוצת הכדורסל נערות של מכבי רעננה, הוזמנו להופיע במשחק ראווה במהלך מחצית משחק הכדורסל בין נבחרות ישראל ואיטליה.


  לעיני אלפי צופים ביציעים אשר עודדו את הספורטאיות ללא הפסק ביחד עם כרוז המשחק אשר הציג את עמותת ספיישל אולימפיקס, את פעילותה המיוחדת בנושא "הכללה" ואף הוא עודד את הספורטאיות, הציגו אלו משחק כדורסל שובה לעין בהדרכתם של המאמנים: יוני דנישבסקי ודריה רדט. את המשחק שפט ראובן צוק עוזר רכז ענף הכדורסל בספיישל אולימפיקס.


  בסיום המשחק נתנו כבוד לספורטאיות שחקן העבר של נבחרת ישראל ומכבי ת"א דורון ג'מצי ומאמן נבחרת ישראל לשעבר צביקה שרף אשר ירדו לפארקט והצטלמו עם הספורטאיות למזכרת.


  בנוסף לקבוצת הכדורסל אשר התארחה במשחק, הגיעו ספורטאים רבים נוספים לצפות במשחק וזאת בעזרתו ובתרומתו הנדיבה של דניאל בנעים יו"ר עמותת ספיישל אולימפיקס אשר חברתו הנה מפיקת אירוע היורובאסקט.

  במהלך השבוע יתקיימו 4 משחקים נוספים של נבחרת ישראל וגם אליהם הוזמנו כאורחים עשרות ספורטאי ספיישל אולימפיקס בזכות תרומתו של דניאל בנעים.

  תודה דניאל בשם הספורטאים והצוות.

   

  צפו בתמונות מהאירוע כאן בעמוד למעלה - גלריה - כדורסל.

   

  צפו בסרטון של משחק היוניפייד.

  צפו בסרטון נוסף מהמשחק.

   

  Resized _20170831_221931