א | א | א
 • 31 מאי
  יום ספורט "ספורטאי צעיר" בתאריך 30.5.18, בעפולה

  יום ספורט "ספורטאי צעיר" בתאריך 30.5.18, בעפולה

  עשרות ילדי גנים של החינוך המיוחד נהנו מפעילות  חווייתית אשר קיימנו במסגרת תכנית "ספורטאי צעיר", בתאריך 30.5.18, בעפולה. זו השנה השישית ברציפות בה נערכת פעילות חשובה ומיוחדת זו.

   

  הפעילות נערכה באולם ספורט חדש ובתמיכה גדולה מאד של הנהלת בי"ס אורט אלון בן גוריון בעפולה אשר מתמיד לשלוח אלינו תלמידים פעמיים בשנה: פעם ליום ספורט פעילות גופנית מותאמת אשר מתקיימת בפארק העירוני עפולה (לתלמידי בתי ספר ולאנשים מבוגרים המתגוררים במסגרות מוגנות) ופעם שנייה לפעילות ספורטאי צעיר אשר מתקיימת באולם הספורט.

   

  השנה זכינו בתלמידי כתה ט' הנפלאים. כל הגננות התפעלו מיכולת התלמידים להכיל את ילדי הגנים, לעודד אותם לפעילות, להחמיא להם ולנהל את תחנות הפעילות באופן נהדר. תרמה לכך המחנכת רוני שהייתה נמרצת, אחראית, מעורבת ועם יד על הדופק לאורך כל שעות הפעילות.

   

  באולם פוזרו תחנות פעילות שנוגעות לבסיס החינוך הגופני:  תחנות של קפיצה, זחילה, דילוג, זריקה, בעיטה,  שיווי משקל ומשחקים שונים.

   

  ילדי הגנים עברו בין התחנות יחד עם הגננות והסייעות שלהם והתנסו בכל תחנה.  תחנות מוצלחות במיוחד היו המצנח, הטיפוס על הסולם השבדי וגלישה על ספסל כפיתרון לירידה מהסולם. 

   

  ילדי הגנים הגיעו בשני סבבים על מנת לא ליצור עומס רב והמתנה ממושכת בתחנות.  החלוקה הוכיחה את עצמה והגננות אמרו שהרעיון היה מוצלח ביותר.

   

  בסיומה של הפעילות הוענקה מדליית השתתפות לכל ילד. הם יצאו מהאולם בשמחה ובגאווה גדולה כאשר המדליה תלויה על צווארם. אלופים ממש !

   

  תודות:

  • לארנה חורי - רכזת החינוך המיוחד בגנים, אשר מזמינה אותי בכל שנה. השנה דאגה גם למערכת הגברה ומוסיקה.
  • לתלמידי כתות ט' מבי"ס אלון בן גוריון -  אשר עשו עבודה עם הנשמה שהורגשה לכל אורך היום.
  • למחנכת הכתה רוני - שהמריצה עודדה והשתתפה  בפעילות עם תלמידיה.
  • לכל ילדי הגנים המתוקים, לסייעות ולגננות שהזיעו גם הן בריצה אחרי הילדים ובהדגמת תרגילים.

   

  היה יום נפלא ומרגש.

   

  לצפייה בתמונות מהפעילות יש להיכנס כרן בעמוד למעלה - גלריה - ספורטאי צעיר.

   

  תודות !

   

  ג'ודי זיו,

  רכזת תכנית "ספורטאי צעיר"